У черкаському караоке-барі п’яна відвідувачка влаштувала дебош

У черкаському караоке-барі п’яна відвідувачка влаштувала дебош

Відпочинок у місцевому караоке-барі в 53-річної жінки «вдався». В стані алкогольного сп’яніння вона порушувала публічну безпеку та на зауваження працівників поліції не реагувала, в результаті чого була затримана. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області.

На пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони Черкаської області надійшов сигнал «Тривога» із ресторану, розташованого по вулиці Парковий Узвіз.

Прибувши на місце події, правоохоронці виявили немолоду жінку в стані алкогольного сп’яніння, яка нецензурно висловлювалася, порушувала роботу закладу та намагалася вчинити бійку з персоналом та відвідувачами. За словами жінки, її «душа бажала свята», а всі навколо тільки заважали.

Так як на зауваження правоохоронців любителька розваг не реагувала, поліцейські охорони вивели її з приміщення та змушені були застосувати кайданки.

Особу жінки встановлено. Затриманою виявилася черкащанка, 1965 року народження. Правопорушницю доставлено до Черкаського ВП.

Залиште коментар