На Черкащині зафіксовано випадок домашнього насильства

На Черкащині зафіксовано випадок домашнього насильства

В одному із сіл Смілянського району був зафіксований випадок домашнього насильства та недбалого ставлення матері до дитини. Повідомлення про насильство надійшло від самої жінки. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

До Смілянського відділу поліції надійшло повідомлення від мешканки одного із сіл Смілянського району про те, що її співмешканець вчинив насильство відносно її малолітньої доньки. В ході перевірки було з’ясовано, що мати малолітньої дівчинки з невідомих причин дві доби не була вдома, залишивши дитину на співмешканця, знаючи, що він може завдати їй фізичний біль і шкоду психологічному здоров’ю. Коли жінка повернулась додому, то він вигнав її із будинку. Після цього жінка звернулась до поліції, повідомивши про побиття своєї дитини.

За невиконання батьківських обов’язків на матір дівчинки правоохоронці склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За вчинення домашнього насильства на співмешканця жінки складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залиште коментар