У Черкаському музеї відбудеться виставка місцевого різьбяра

У Черкаському музеї відбудеться виставка місцевого різьбяра

18 липня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття персональної виставки різьблених картин черкаського різьбяра, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Миколи Старова – “Український колорит у дереві”. Про це йдеться на офіційній сторінці музею в Facebook.

Перша персональна виставка відбулася теж у цьому музеї і носила назву “Співуча душа дерева”.

Кожна картина має свою, неповторну техніку, цікаві сюжети та тематику. У доробку майстра особливе місце займають картини на тему українського козацтва, особливо вдаються йому козаки в бою та, так звані, козаки-характерники. Майстер дуже вдало відображує характерні риси та сюжет таких картин. Є у Миколи Старова й чудові різьблені ікони: Ісус Христос, Богородиця, Микола Чудотворець. Чимало картин присвячені архітектурі Черкас та Києва.

Виставка “Український колорит у дереві”- нова сторінка у творчості Миколи Старова. На ній будуть представлені різьблені картини на українську тематику: мальовничі пейзажі українського села, природи, сюжетні картини з козаками, кобзарями, літературними героями та звичайними українцями в ошатному національному вбранні.

Залиште коментар