У черкаському ресторані швидкого харчування сімейна пара вживала наркотики (фото)

У черкаському ресторані швидкого харчування сімейна пара вживала наркотики (фото)

Двоє осіб, чоловік та дружина, вживали наркотичну речовину в приміщенні ресторану швидкого харчування. Вони зачинилися у вбиральні популярного серед дітей та молоді місцевого закладу з наркотичною речовиною. При затриманні чинили спротив співробітникам поліції охорони та патрульним поліцейським. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області.

Сигнал про спрацювання «тривожної» сигналізації з ресторану, що розташований по вулиці Смілянська, надійшов на пульт централізованого спостереження центру технічної охорони Управління поліції охорони Черкаської області. На місце події негайно прибув наряд групи реагування поліції охорони.

Адміністратор закладу повідомив, що у вбиральні зачинилися двоє невідомих і намагаються зробити вигляд, що їх там немає, а біля них на підлозі розкидані шприци, тому було прийнято рішення викликати поліцію охорони, так як дана ситуація створювала загрозу для переважної більшості відвідувачів, а це – мами з дітьми та молодь.

За допомогою ключа двері було відчинено. У «кабінці» виявлено двох осіб, що поводили себе неадекватно та перебували в стані наркотичного сп’яніння, візуально мали порушення уваги та швидкості реакції. В руці у жінки знаходився шприц, а в чоловіка – запалена свічка, на підлозі також знаходилися шприци.

Правопорушники відмовлялися покидати приміщення та чинили опір правоохоронцям. Співробітники поліції охорони спільно з співробітниками патрульної поліції затримали даних осіб. Під час поверхневого огляду, в подружжя була виявлена ампула з рідиною невідомого походження та ще декілька шприців. Зі слів затриманих, рідина являється наркотичною речовиною.

Особи правопорушників встановлено, ними виявилися 30-річний чоловік та 25-річна жінка, жителі Черкаського району.

Затриманих передано слідчо-оперативній групі Черкаського відділу поліції ГУНП для надання правової кваліфікації події.

Залиште коментар