У Черкасах активісти знесли розливайку

У Черкасах активісти знесли розливайку

Неподалік ринку “Бакалія”, що знаходиться на площі 700-річчя, представники патріотичної громадськості фізично знесли розливайку, що є, на їхню думку, незаконною. Про це інформує видання Прочерк.

На місце приїхала поліція, яка хотіли до з’ясування обставин затримати хлопців – організаторів заходу. Ті ж заявляють, що розливайка без будь-яких дозвільних документів не може мати господаря, отже є безхозною, а тому незрозуміло кому треба пред’являти претензії.

“Азовці” вважають, що мають право покинути місце події і спокійно направляються до центру міста. Восьмеро поліцейських, викликаючи підкріплення, ідуть за ними по п’ятах. При цьому один з поліцейських ніс папери, які взяв у сусідньому кіоску поряд з місцем події, і які, ніби то, свідчать про дозвіл на розташування знесеного об’єкту. Суперечки під час ходьби тривали.

У підсумку хлопці пішли по бульвару у бік центру, але поліція перестала іти за ними. Два підрозділи поліції з’ясовували, під чиєю охороною знаходився об’єкт, та викликали слідчо-оперативіну групу для подальшої фіксації події.

Затримувати не було кого, адже активісти розійшлися.

Прочитайте ще:

Залиште коментар