У Черкасах майже закінчили ремонт спеціального тролейбуса-тягача

У Черкасах майже закінчили ремонт спеціального тролейбуса-тягача

У Черкасах на етапі завершення ремонт спеціального тролейбуса-тягача КТГ-1 №ТГ-4, який виїжджає ремонтувати  або допомагає доправити зламаний тролейбус.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив член громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко, інформує ZMI.ck.ua.

“У Черкасах завершується середній ремонт спеціального тролейбуса тягача КТГ-1 №ТГ-4, який незабаром підсилить існуючий тягач КТГ-4 №ТВ-5. Нагадаю що наше тролейбусне управління має дві такі машини, це своєрідні “швидкі допомоги” для тролейбусів, які в будь-який момент готові виїхати на допомогу щоб відремонтувати або доправити до тролейбусного парку захворівший тролейбус”, – зазначив Мироненко.

За його словами, ці тролейбуси оснащені всім необхідним обладнанням для ремонту на місці і мають все необхідне щоб транспортувати тролейбуси до тролейбусного парку в разі серйозної поломки! Колись ці тролейбуси навіть мали автономний хід, крім електродвигуна був встановлений карбюраторний двигун внутрішнього згоряння для нетривалої роботи в місцях без контактної мережі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар