У Черкасах маршрутка збила дівчинку

У Черкасах маршрутка збила дівчинку

Учора на перехресті вулиць Шевченка та Байди Вишневецького сталось ДТП з потерпілими. 12-річна дівчинка переходила дорогу на заборонений сигнал світлофора та втрапила під колеса маршрутного автобуса. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Дитину з переламаною рукою доставили каретою швидкої до дитячої обласної лікарні. На місці події працювали патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група.

Одним із найпоширеніших видів ДТП є наїзд транспортних за¬собів на пішохода, причому основний відсоток таких дорожньо-транспорт¬них пригод трапляється з вини самих пішоходів. Правила дорожнього руху визначають конкретні обов’язки пішоходів, яких неухильно потрібно дотримуватись.

Переходячи проїжджу частину, пішоходи не повинні затриму¬ватися і зупинятися на ній.
Якщо перехід не регулюється світлофором, транспортний засіб, що наближається, треба обов’язково пропустити.

Якщо перехід вулиці регулюється світлофором, йти можна тільки на зелене світло або при жесті регулювальника, що дозволяє рух (коли він повернувся до вас боком, руки про¬стягнуті в сторони або опущені).

Якщо горить жовте або червоне світло — йти не можна, навіть якщо немає машин. При переході на зелене світло необхідно також бути уважними, помічати авто, які в цей час повертають праворуч або ліворуч. Не розмовляйте по мобільному телефону та вийміть з вух навушники, коли переходите дорогу, бо ви маєте бути зібраними і готовими до будь-якої ситуації на проїзній частині.

Будьте переконані в особистій безпеці та не створюйте небезпеки для інших!

Прочитайте ще:

Залиште коментар