Начальник управління поліції прозвітував на сесії і попросив грошей на відеокамери

Начальник управління поліції прозвітував на сесії і попросив грошей на відеокамери

«За нетривалий термін роботи на посаді я можу проінформувати про діяльність поліції за 2016 рік і дати інформацію по 2017 році», – розпочав свій звіт на сесії Черкаської облради начальник головного управління Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий, пише Прочерк. 

– Ми чітко усвідомлюємо про наявний ріст злочинності в 2016 році. За нетривалий час роботи мною визначені недоліки в роботі територіальних підрозділів. проведені наради з працівниками карного розшуку, поставлені завдання підрозділам протидії торгівлі людьми, по виявленню наркоторгівлі. але в нас є некомплект З 2,5 тисяч статності співробітників некомплект складає півтисячі. Ми проводили конкурс. На сьогодні виявили бажання працювати лише 105 співробітників, які проходять навчання, – розповів Лютий.

Важливою проблемою він вважає наркотизацію суспільства, особливо, молоді.

–Намічені кроки з протидії цієї отрути, – заявив Лютий. – надзвичайно важливе значення зараз має і протидія незаконному обігу зброї, вибухових речовин. За результатами минулого року завершені досудові розслідування 50 навмисних осіб і притягнуто до відповідальності 60 осіб.

Окремо доповідач розповів про проблеми в поліції, а це брак автомобілів.

– Частину злочинів скоюють так звані «гастролери». У нас в області є 21 система спостереження, це більше 100 камер. Також встановлені камери, що можуть належним чином розпізнати автомобільні знаки. Особисто звертаюся з відповідними пропозиціями до державних адміністрацій щодо профілактики правопорушень. Слід розглянути можливість виділення на сесіях коштів на камери, що могли б розпізнавати номерні знаки. окрім цього камери будуть використовуватися органами влади, за їх допомогою можна спостерігати за роботою комунальників, станом руху громадського транспорту, – розповів Лютий.

Прочитайте ще:

Залиште коментар