У Черкасах можна купити друга за 50 грн

У Черкасах можна купити друга за 50 грн

У Черкасах пропонують послуги друга на годину. Коштують 50 грн. Замовляють для походу в кіно, організації свята, прогулянки містом, пише “Вікка“.

“Ідею позичив у фільмі, але не пам’ятаю в якому. Оголошення розмістив декілька місяців тому. На початку року зателефонував перший клієнт Олег. Ми спілкувалися пару годин”, – розповідає засновник сервісу Данило.

Найбільше звертаються хлопці.

“За весь час було дві дівчини. Хотіли поговорити про життя, стосунки. У однієї з них просто не було з ким піти у кіно. Але фільму, який хотіла подивитися, не виявилося. І ми пішли у кафе. Зазвичай, жінки говорять про чоловіків, а чоловіки про жінок. Звертався хлопець, який 4 роки зустрічався з дівчиною. Потім в стосунках почалися проблеми, почастішали сварки. Врешті вона його покинула і стала зустрічатися з іншим. Дуже запам’яталося замовлення – хлопець просив допомогти влаштувати романтичний вечір для дівчини”.

Послуга популярна, бо іноді людям легше відкритися незнайомцю.

“Люди, які давно знайомі, звикли бачити одне одного шаблонно, у певній ролі. І до проблем можуть поставитися так, як завжди звикли. Тому інколи легше відкритися незнайомій людині. Я можу вислухати і не перевантажую співбесідника своїми темами”.

Вивезти на деякий час зайвий одяг з дому можна завдяки новій послузі, яка передбачає оренду шафи у центрі міста. У великих містах Європи діють спеціальні “шафи на прокат”. У них можна сховати на кілька місяців речі, які не вміщаються вдома, а потім забрати.

Прочитайте ще:

Залиште коментар