Черкаські полісмени зустрілися зі студентами

Черкаські полісмени зустрілися зі студентами

27 березня представники кадрової служби Національної поліції в Черкаській області провели зустріч зі студентами Черкаського державного технологічного університету.

Про це йдеться на сайті вишу.

– Сьогодні ми прибули із метою поспілкуватися зі студентами, розповісти про роботу в Національній поліції та запросити усіх бажаючих пройти набір на службу, – розповідає начальник сектору відбору управління кадрового забезпечення Главка поліції Андрій Коровін.– Аби пройти набір до поліції, існує чотири етапи.Перший етап – заповнення електронної анкети, другий етап – тести, де експерти перевіряють здатність претендентів логічно та аналітично мислити, потім медичний огляд і фізична підготовка – відповідно, третій і четвертий етапи.

Поліцейський Головного управління Сергій Мельник,  випускник факультету інформаційних технологій і систем ЧДТУ, розповів про переваги роботи у поліції, про другу юридичну освіту та спростував майже всі стереотипи про роботу в поліції.

– Дуже приємно бачити зацікавлених студентів, які не лише слухають, але і ставлять доречні запитання. Сподіваємося, що ми відповіли і розповіли про все, що цікавило молодь. Також розраховуємо на подальшу плідну співпрацю, – ділиться головний психолог управління  Павло Селянко.

Всі, хто бажає дізнатися про початок конкурсу на службу у поліції, можуть лишити свою електронну адресу за посиланням нижче – і чекати на повідомлення про початок прийому анкет: http://patrol.police.gov.ua/recrutment-teaser/

Джерело: infomist.ck.ua

Залиште коментар