У Черкасах “найдорожчі” діти та хворі

У Черкасах “найдорожчі” діти та хворі

У Черкасах на дітей, які відвідують дитячі садки витрачається щороку 20 тисяч гривень на одну дитину. Ця сума є найбільшою серед обласних центрів України. Про це повідомила очільниця департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, пише “Дзвін”.

За її словами, 11 тисяч дітлахів відвідують 53 садочки, і наповненість навчального закладу майже на 10% нижча  ніж в середньому по країні, тому на дитину і витрачається так багато коштів.

Схожа ситуація є і в медичній галузі, так ліжкомісце у черкаській лікарні є найдорожчим в країні – вартість одного ліжкодня в нашому місті на 19% перевищує аналогічну вартість у інших містах.

Головна фінансистка міста вважає, що керівники департаментів освіти та охорони здоров’я мають задуматись про реформування.

– Ми не можемо бути “найдорожчими”, бо це нераціональне використання коштів, що могли б піти на розвиток міста. У той же час до реформування треба підходити так, щоб не зашкодити жителям міста через погіршення надання якості послуг, – зазначила Наталія Джуган.

Прочитайте ще:

Залиште коментар