У Сумах викрали “Лексус” черкаського прокурора

У Сумах викрали “Лексус” черкаського прокурора

У Сумах 14 травня викрали “Лексус” керівника Черкаської місцевої прокуратури Сергія Шелудякова. Про це інформує “Сумські дебати”.

За даними відділу комунікацій поліції Сумщини, від будинку по вул. Харківській, 3/1 викрали білий “Лексус” 2011 р. Як пише “Данкор” , викрадений автомобіль належить нинішньому керівнику Черкаської місцевої прокуратури Сергію Шелудякову. За даними поліції, викрадення сталося о 21:00.

Як повідомляє видання, Сергій Шелудяков – виходець із Сум, працював у команді Олександра Маслюка ще в прокуратурі Зарічного району. Коли Олександра Маслюка, колишнього прокурора Зарічного району, перевели в 2013 році в Черкаси, з ним поїхав і Шелудяков.

Водночас у декларації Сергія Шелудякова за 2016 рік подібний автомобіль не значиться. Згідно з декларацією він володіє зовсім іншим авто – HYUNDAI Santa Fe 2007 року випуску.

Прочитайте ще:

2 коментарі до цієї статті

  1. Как можно было украсть то, чего нет? Лексус на зарплату купил и обманул потом в декларации? Или у него несколько автомобилей? А может еще иквартира не одна и не две? Получается имущества хватит на несколько десятков лет экономии, если не на сотни лет экономии?

    Відповіcти
  2. Олександр

    Хоть одна приятная новость за день

    Відповіcти

Залиште коментар