У Черкасах нарешті ухвалили міський бюджет

У Черкасах нарешті ухвалили міський бюджет

Сьогоднішнє засідання сесії міської ради нарешті дало довгоочікуваний результат: міський бюджет таки ухвалено. Щоправда, далеко не одразу, а після довгих баталій, і не повністю, а компромісний варіант, передає кореспондент «ПроГоловне».

Розпочалося засідання з виступів учасників акцій протесту. Ухвалення бюджету від депутатів міськради знову прийшли вимагати профспілчани на чолі з головою Федерації профспілок Черкаської області Петром Шевченком, представники націоналістичних організацій, учасники АТО та просто  небайдужі громадяни. Суть їхніх виступів зводилася до вимоги прийняття бюджету, а в протилежному випадку люди вимагали розпустити раду, яка не хоче працювати.

Обговорення цього питання (яке перенесли на перше місце в порядку денному з десятого) зайняло майже чотири години. І це при активній участі представників громади: члени Нацкорпусу стояли в проходах, атовці та інші громадяни зайняли місця по периметру і на балконі, у найгостріші моменти скандуючи «Бюджет! Бюджет!», «Ганьба!» або навіть «Радуцького геть!».

Врешті на голосування винесли аж чотири варіанти бюджету на 2018 рік. Але й ці варіанти міські обранці не підтримали. Більшість з них голосували не «за» і не «проти», а просто утримувалися або ж навіть не голосували взагалі. Це обурило громаду, яка прагнула змусити депутатів працювати.

Тоді свою пропозицію вніс Олексій Романов: ухвалити міський бюджет з усіма напрацюваннями бюджетної комісії та усіма правками, що були внесені і проголосовані протягом кількох годин сьогодні, але без бюджету розвитку. Цей варіант міський голова Анатолій Бондаренко назвав «суперкомпромісним».

Саме цей варіант і був нарешті прийнятий 22 голосами «за». Це рішення громада зустріла оплесками.

Залиште коментар