Депутати вдруге не підтримали новий склад виконкому

Депутати вдруге не підтримали новий склад виконкому

На сьогоднішньому засідання сесії Черкаської ради було два найболючіших питання: міський бюджет і склад виконкому. І якщо бюджет на цей рік депутати таки ухвалили, хоч і в суперкомпромісному варіанті, то виконком у новому складі не був підтриманий обранцями, передає кореспондент «ПроГоловне».

Міський голова оприлюднив кількість і склад нового виконкому. Це вже другий варіант виконкому, запропонований міським головою (про перший читай тут). За пропозицією Анатолія Бондаренка, новий виконкому мав би бути з 9 осіб, причому, крім самого голови, секретаря міської ради Олександра Радуцького та заступників міського голови, до нього мали б увійти виключно представники громадськості.

Проте більшість депутатів знову «утримались».

«Хто утримався або голосував проти – просто сепаратист!» – так емоційно, проте максимально коротко і чітко висловив думку небайдужих громадян, присутніх у залі, Дмитро Кухарчук.

Підставою для такого звинувачення було те, що до складу виконавчого органу пропонувалося ввести учасників АТО, які боронили Україну від ворога на фронті і яким, цілком можливо, доведеться робити це тут.

Багато депутатів, справедливості ради треба додати, теж були обурені поведінкою колег. Депутат Віталій Мевша, наприклад, на загал кинув Руслану Зорі: «Зоря, ти нажив ворога сьогодні!». На це екс-заступник міського голови Геннадій Шевченко, теж учасник АТО, вигукнув: «Та тут ворогів пів-залу!».

Попри тиск громадськості і спроби «переголосувати», новий склад виконкому так і не ухвалили.

Залиште коментар