У Черкасах не можуть знайти власника колодязя, в якому загинула дитина

У Черкасах не можуть знайти власника колодязя, в якому загинула дитина

Каналізаційний колодязь за адресою вул. Чигиринська, 40 уже сьогодні вночі було накрито люком. Роботи виконали працівники КП “Черкасиводоканал”. Водночас комунальникам так і не вдалося з’ясувати, на чиєму балансі він перебуває. Про це в коментарі кореспонденту “ІнфоМІСТ” повідомив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник.

“КП “ЧЕЛУАШ” не опікується цією мережею. Наша мережа по іншу сторону дороги, маємо зливоприймачі по непарній стороні. Цих мереж немає в нас на карті, ми пізно вночі їздили на підприємство з поліцією, перевіряли це”, – зазначає Мельник.

Він також додає, що підприємство реагує на всі скарги містян, які надходять щодо відсутності в різних районах люків.

“Коли 1505 передає нам інформацію про відкритий колодязь, ми приїжджаємо і навіть як дізнаємось, що він не наш, ми обов’язково накриваємо або ставимо огорожу і обов’язково передаємо балансоутримувачу. Всі служби завжди без затримки реагують на подібні скарги”, – твердить Мельник.

За словами комунальника, щомісяця в місті крадуть близько 70 люків “ЧЕЛУАШу”. Один люк коштує близько 3400 грн.

“Пункти прийому металу приймають їх зі словами, що цілими не беруть, а от биті – так. А що потрібно, щоб розбити люк? Один раз клацнув по ньому – він розпався, – зазначає директор КП. – Ми міняємо їх на платискові, але це поступовий процес. Неможливо всі одразу люки замінити. Старих нічийних люків, закинутих, дуже багато. Мені здається, одним із них якраз і був цей люк по Чигиринській”.

На його переконання, поліції слід зробити покарання за такі дії більш жорсткими, аби крадіжок стало менше.

“У мене  в середу по вулиці Сумгаїтській вкрали шість люків і два зливоприймачі. У “Черкасиводоканалу” в цей же дань вкрали п’ять люків по цій же вулиці в цей же день. Хтось влаштував на цьому бізнес, але це бізнес на крові”, – додає Олексій Мельник.

Як вже повідомлялося, учора в Черкасах на вулиці Чигиринській 6-річний хлопчик впав у каналізаційний колодязь. Хлопчика підняли звідти вже неживим.

Зі слів офіцера ДСНС, який піднімав дитину, від отвору колектора до води було близько чотирьох метрів, далі всередині гідротехнічної споруди була вода. Глибину в місці, де була дитина, визначити не вдалось, оскільки рятувальник, попри спроби стати на дно, дістати його не зумів.

 

Залиште коментар