У Черкасах обговорюють облаштування кільця на оновленій дорозі

У Черкасах обговорюють облаштування кільця на оновленій дорозі

Реконструкція дороги по вулиці Героїв Дніпра стартувала ще минулого літа. І хоч ремонтні роботи ще тривають, проте перехрестя вулиць Героїв Дніпра і Сержанта Смірнова вже не впізнати. Так, замість звичного перетину доріг там збудували кільцеву дорогу. Саме її облаштування і обговорюють містяни у соціальній мережі, пише ВІККА. 

Зокрема екс-депутат міськради Сергій Ткаченко пропонує облаштувати на кільці композицію із багаторічних рослин.

“Весна, сонце і тепло надихають на ідеї для нових клумб у Черкасах”, – пише він у Facebook.

Водночас начальник відділу містобудівного кадастру міськради Федір Балаба у коментарях жартома викладає свій варіант – із розміщенням кіоску, де торгують шаурмою.

Однак про серйозні композиції на кільці ще зарано говорити, запевняє директор департаменту архітектури міської ради Артур Савін.

“У нинішньому проекті передбачено облаштування проїжджої частини, велодоріжок і тротуару. Заплановане і мінімальне озеленення на кільці, але воно має бути невисоким, щоб не ускладнювати рух транспорту. У подальшому будемо дивитися, адже це не єдине кільце, яке буде на цій дорозі. Невдовзі з’явиться і невелике кільце на перетині Героїв Дніпра та Богдана Хмельницького. Але спочатку добудуємо дорогу. Можливо, в подальшому запропонуємо там виконати композицію чи інсталяцію”, – зауважує чиновник.

Прочитайте ще:

Залиште коментар