У Черкасах продали колишній дитсадок «Азоту»

У Черкасах продали колишній дитсадок «Азоту»

Колишній дитсадок ПАТ «Азот» було продано на електронному аукціоні Державного підприємства «СЕТАМ» за 6 млн 154 тис. грн. Це був один із найбільших в області об’єктів нерухомості, виставлених на торги у березні-квітні цього року.  Колишній дитсадок “Азоту” знаходиться по вул. Нижня Горова, 40 і понад 20 років, як не функціонував за призначенням.
Про це інформує Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області.
Приміщення було описане та арештоване ДВС області в рамках виконання зведеного виконавчого провадження. Більша частина отриманих від продажу нерухомості коштів підуть до державного бюджету на погашення заборгованості зі сплати податків. Ще 379 тис грн спрямують на виплату боргів із зарплати.
Як розповів директор Черкаської філії ДП «СЕТАМ» Єгор Мацак, заявки на участь у торгах зробили 4 учасники, проте гарантійний внесок заплатив лише один, а отже зміг придбати нерухомість за стартовою ціною. Хто саме придбав садочок – невідомо. Підприємство дотримується принципу конфіденційності щодо учасників торгів.
Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України було створене у 2015 році з метою уникнути будь-яких зловживань при продажу майна, конфіскованого з різних причин у боржників чи порушників закону. Сьогодні все конфісковане майно в Україні реалізовується лише через систему електронних торгів «СЕТАМ». Придбати його може кожен, хто візьме участь у торгах і запропонує найвигіднішу ціну.
“Через «СЕТАМ» можна не лише придбати конфісковане майно, а й виставити на аукціон своє. Черкащани вже користуються такою можливістю. Крім того, через електронні торги мають змогу вигідно, безпечно та прозоро продати своє майно організації та підприємства державної і комунальної форми власності”, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.
У 2017 році Черкаською філією ДП «СЕТАМ» до системи електронних торгів було внесено 864 лоти та прийнято на зберігання 634 позиції рухомого майна. Продано торік 40 об’єктів нерухомості, 93 транспортні засоби та 427 лотів іншого рухомого майна.
Загалом же з початку адміністрування системи підприємством ДП «СЕТАМ» у 2015 році в Україні реалізовано 24 466 тис лотів загальною вартістю понад 3, 95 млрд грн. Надходження до державного бюджету від діяльності ДП «СЕТАМ» вже становлять понад 300 мільйонів гривень.

Залиште коментар