У Черкасах пройде тиждень, присвячений грудному вигодовуванню

У Черкасах пройде тиждень, присвячений грудному вигодовуванню

З 1 по 7 серпня у Черкасах відбудуться заходи, спрямовані на підтримку грудного вигодовування. Організатором є громадська ініціатива «Молочна спільнота», пише “Про все“.

– Ми прагнемо, щоб наше місто Черкаси було у світовому тренді. Ми вирішили долучитися до всесвітнього процесу та провести низку заходів, спрямованих на підтримку та заохочення грудного вигодовування в Черкасах, – зазначає одна із активісток руху Тетяна Родіна.

Під час Тижня грудного вигодовування у Черкасах будуть проведені такі заходи:

2 серпня, в студії “Наснага”:

– 10.30-11.30 “Золоті правила грудного вигодовування” з Даринкою Бабко;

– 11.30-12.30 “Тайм-менеджмент для годуючих мам” з Марією Теличко;

– 12.30-13.30 “Практикум з прикладання” з Іриною Зінчук та Світланою Тимчій.

Детальніше ТУТ .

4 серпня, в Долині Троянд:

– 9.30 “Сніданок з Молочною Спільнотою” з Марією Теличко, Іриною Зінчук та Світланою Тимчій, Даринкою Бабко. Детальніше ТУТ.

6 серпня, в “Кет Кафе”:

– 10.00-11.30 “Вся правда про грудне вигодовування. Що буде потім?” – лекція від Ольги Чіпенко. Детальніше ТУТ.

На свої заходи організатори запрошують усіх, кого цікавить тема грудного вигодовування: вагітних, годуючих матерів та тих, що вже завершили грудне вигодовування та мають бажання підтримати «Молочну спільноту».

Для довідки: щороку у період з 1 по 7 серпня світова спільнота відзначає Тиждень грудного вигодовування (World Breastfeeding Week). Всесвітній тиждень грудного вигодовування проводиться за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я. Приводом до його заснування стало прийняття в 1990 році Декларації ВООЗ та ЮНІСЕФ, спрямованої на охорону, заохочення та підтримку грудного вигодовування. На сьогодні день Всесвітній тиждень ГВ відзначається більш ніж у 170 країнах світу. Його мета – інформувати жінок про користь грудного вигодовування як для дитини, так і для жінки. Протягом цього тижня відбуваються заходи, присвячені темі грудного вигодовування.

Прочитайте ще:

Залиште коментар