У Черкасах провели перше засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

У Черкасах провели перше засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Члени нової ради упродовж двох наступних тижнів збиратимуть пропозиції щодо змісту міської програми національно-патріотичного виховання. Вона розрахована на найближчі 5 років і покликана сприяти здійсненню повноважень структурних підрозділів міської ради щодо патріотичного виховання.
13 березня у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР відбулося перше засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Провів його заступник міського голови та голова цієї ради Ігор Коломоєць. Нагадаємо, до складу Координаційної ради увійшли представники органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів, громадських організацій і спільноти атовців та нацполіції.
На засіданні члени Координаційної ради наголосили на важливості національно-патріотичного виховання дітей. У результаті обговорення ухвалили рішення про початок розробки міської програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкас на 2017-2021 роки. Упродовж двох тижнів члени ради надаватимуть свої пропозиції щодо змісту програми до департаменту освіти та гуманітарної політики. Потому управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту узагальнить інформацію та підготує проект відповідної програми. 
Наступне засідання ради заплановане на 3 квітня.

Прочитайте ще:

Залиште коментар