Зімітувавши самогубство, студент викрив черкаського куратора “Синіх китів”

Зімітувавши самогубство, студент викрив черкаського куратора “Синіх китів”

18-річний студент з Миколаєва Іван Бондар зімітував суїцид та викрив куратора “Синіх китів”. Хлопець сам знаходив у соцмережах тих, хто доводить дітей до самогубства, аби потім дані про них передавати поліції. Він увійшов у довіру до керівника групи смерті. Виконував усі 50 його завдань, але порізи імітував фарбою.

Він переконаний: куратор планомірно вів його до суїциду. Останнім завданням і було саме самогубство. Іванові запропонували два варінти: повіситись або скинутись із висотки. Він обрав друге. “Псевдосуїцид” вчинив із недобудови. Доказом нібито смерті стали селфі і прощальні слова хлопця на своїй сторінці в соцмережах.

– Я спеціально дійшов до останнього завдання, щоб були докази, що куратор справді довів мене до суїциду, – каже Іван. Коли поліція знайшла хлопця цілим і неушкодженим, спочатку правоохоронці не повірили йому.

Як вдалося з’ясувати Іванові та його другу по IP-адресах, більшість кураторів перебувають на території Росії. Втім знайшлися такі й в Україні. Один – з Миколаївщини (Первомайськ), інший – з Черкас. Нині інфорацію перевіряє кіберполіція.

Докладніше дивіться у відео ТСН.

Джерело: infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар