У Черкасах разом з платіжками розносять «чорнуху» проти мера (ВІДЕО)

У Черкасах разом з платіжками розносять «чорнуху» проти мера (ВІДЕО)

Сумнозвісну газету «Тарасові джерела» із недостовірною інформацією проти міського голови Черкас та його команди розносять кур’єри разом за платіжками за квартиру. Факт зафіксував сьогодні в мікрорайоні Митниця небайдужий громадянин Черкас.

Прикметно, що рахунки за квартплату черкасцям розповсюджує ТОВ «МІРЦ» – фірма з орбіти колишнього мера Сергія Одарича. Адже директором її є колишній депутат від «Партії вільних демократів» Олег Ліходькін, а зареєстрована вона за тією ж адресою, що й завод «ТЕМП», директором якого є Олександр Згіблов, нинішній депутат від ПВД і політичний опонент діючого міського голови.

– У газеті надруковані абсолютні нісенітниці, перекручені з ніг на голову факти. Прикро, що наші опоненти вдаються до таких брудних методів політичної боротьби. Закликаю містян не вірити жодному слову з цього фейкового видання. А ми, в свою чергу, залишаємо за собою право звертатися до суду за наклеп, – зазначив депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін, про якого в газеті також надрукована неправдива інформація.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Анатолій Бондаренко вже виграв суд про захист честі і гідності стосовно неправдивої інформації, яку поширили проти нього у ЗМІ.

Прочитайте ще:

Залиште коментар