У Черкасах шукають кращий ескіз для муралу на Будинок архітекторів

У Черкасах шукають кращий ескіз для муралу на Будинок архітекторів

У межах проекту “Я створюю Черкаси” оголошено конкурс на кращий ескіз для муралу на Будинку архітекторів. Про це повідомляють на сайті Черкаського художнього музею.

У самому центрі Черкас, на перетині вулиць Смілянська – Хрещатик, на Будинку архітекторів, за ініціативою самих архітекторів та громадських активістів, уже розпочали знімати рекламу та приводити до ладу саму будівлю.

Невдовзі там намалюють мурал. Стіна на Будинку узгоджена, архітектори підтримують ідею.

Пропозиції та ідеї можна надсилати на ел.пошту: [email protected] до 10 серпня 2017 року.

При створенні ескізу необхідно враховувати, що зовнішній фасад будинку має циліндричну форму і концепція має бути єдиною для всього простору фасаду. Необхідно концептуально прив’язати ескіз до архітектури самої будівлі та простору навколо неї.

Концепція проекту не допускає будь-яку політичну чи національну тематику. Ескіз має бути кольоровим, і розрахованим на розмір фасаду Будинку архітекторів (до 250 кв. м). Роботи бажано подати макетом.

Також треба враховувати, що не всі малюнки на папері можна намалювати на стіні будинку. Адже мурал-арт – це перетин художнього та архітектурного мистецтва.

Кращий проект мурал-арту з 10 по 13 серпня обере незалежне професійне журі. Потім серед 5 обраних професійним журі проектів, жителі міста оберуть один кращий.

Результати будуть оголошені 14 серпня.

Творча задумка переможця буде втілена на стіні Будинку в співпраці з професійним моралістом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар