У Ватутіному роботодавцям компенсували ЄСВ за 34 працівників

У Ватутіному роботодавцям компенсували ЄСВ за 34 працівників

Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприяння служби зайнятості. 
Протягом І півріччя такою послугою скористалися 11 роботодавців м. Ватутіного. Серед них ТОВ «Комбінат баранкових виробів», ТОВ «Гален 1», ТОВ «Тех-Тор-Буд» та місцеві підприємці – Людмила Базилевська, Лариса Радченко, Юрій Конов, Інна Ковтун, Валентина Затинанок, Надія Радченко, Юлія Задріпняна та Сергій Ткаченко.

Роботодавці звернулися до Ватутінського міського центру зайнятості з метою пошуку працівників, їм була надана консультація щодо можливості отримання компенсації ЄСВ та підібрані особи з-поміж безробітних.

Нині підприємці працевлаштували на новостворені робочі місця 34 безробітних.

«Роботодавцям ми надаємо широкий спектр послуг щодо підбору персоналу та виконуємо важливу соціальну функцію, допомагаючи людям. Ми завжди готові до співпраці. Фахівці центру систематично проводять роз’яснювальну роботу. Тільки з початку року організовано та проведено ряд інформаційних семінарів, круглих столів, днів відкритих дверей на підприємствах, презентацій роботодавців та ярмарок вакансій, в яких взяли участь більше 250 роботодавців», – розповіла директор міського центру зайнятості Ольга Пастернак.


Прочитайте ще:

Залиште коментар