У Черкасах створять реєстр громади: в одному місці зберуть інформацію про кожного черкасця

У Черкасах створять реєстр громади: в одному місці зберуть інформацію про кожного черкасця

Створити реєстр територіальної громади вирішено сьогодні на засіданні виконкому Черкаської міської ради. За зразок було взято досвід Київської міської ради, повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

Проект рішення озвучила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

«Існує такий державний реєстр. Проте він відповідає дійсності десь відсотків на 60. Ми хочемо, як це зробили київські колеги, зробити реєстр нашої громади. До реєстру увійде інформація про усіх жителів міста – від щойно народжених до старих. У такий спосіб ми хочемо полегшити роботу соціальним службам та комунальним підприємствам. Вони матимуть необхідну інформацію в одному місці про кожного жителя і зможуть без проблем нараховувати субсидії, надавати пільги тощо. А містянам не доведеться ходити по довідки до різних інстанцій», – пояснила вона суть проекту.

На втілення в життя цього проекту буде витрачено приблизно 170 тисяч гривень – на придбання необхідного обладнання – та 50 тис грн. – на програмний продукт. Крім того, коли реєстр буде створено, до штату департаменту потрібно буде додати ще чотири працівники на його обслуговування.

Залиште коментар