У Черкасах урочисто підняли державний прапор

У Черкасах урочисто підняли державний прапор

Сьогоднішній ранок у Черкасах розпочався з урочистостей з нагоди Дня Державного прапора України. Окрім представників міської та обласної влади, на Соборній площі зібралося чимало пересічних містян, для яких цей день – справжні свято.  Багатьом з них було вручено нагороди та відзнаки на честь державного свята, передає кореспондент «Проголовне».

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, якому випала честь підняти прапор разом з міським військовим комісаром Евгенієм Коржем, закликав містян зателефонувати бійцям на передову, привітати їх зі святом та висловив впевненість утому, що незабаром жовто-синій стяг майорітиме над усією територією України.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко нагадав про ще один символ України – калину, сік якої, на жаль, зараз асоціюється з кровю наших бійців, які віддають свої життя за волю українців.

Очільники області та міста вручили державні нагороди та грамоти й подяки з нагоди свята волонтерам, громадським активістам, науковцям, вчителям та медикам.

Особливе місце серед нагороджених посіли учасники АТО, яким було вручено нагрудні знаки «За мужність та героїзм»: «айдарівець» Олександр Канівець, Андрій Чекаленко, Микола Черкашин, Андрій Похилюк.

Нагрудні знаки «За сумлінну працю» отримали жінки – медсестри міського військового комісаріату Тетяна Розсоха, Ольга Ситник, Ірина Котовська. Волонтерів Черкащини відзначили відзнаками Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Приємно, що влада не забула відзначити й працівників інтелектуальної ниви, зокрема, археолога, директора музею Середньої Наддніпрянщини Михайла Сиволапа та директора ЗОШ № 19 Юрія Лункіна, та найстарішого на Черкащині члена Спілки журналістів України Петра Жука.

Закінчилося святкування тематичною хореографічною композицією від танцювального ансамблю «Вікторія».

Залиште коментар