У Черкасах відбулась акція “Перша хвилина миру”

У Черкасах відбулась акція “Перша хвилина миру”

Пізно ввечері 8 травня в День пам’яті та примирення керівництво міської та обласної влади, волонтери, ветерани, військові, громадські діячі та небайдужі черкасці зібрались на Пагорбі Слави, аби віддати шану героїчному подвигу наших захисників. Про те, що довелось пережити у роки Другої Світової війни, нагадали присутнім документальні хроніки, які транслювались на великому моніторі, встановленому поблизу Пагорбу Слави.
О 23.01 стартувала акція «Перша хвилина миру». Після чого відбулось покладання квітів та лампадок із запаленими вогниками до меморіалу.
– Про війну завжди говорити складно, тому що різні покоління оцінюють її по різному. Єдине очевидно – війна – це невимовний біль як окремих родин, які втрачають своїх рідних, так і величезна трагедія для народу. Складно дати оцінку подіям, які проходили тоді і проходять зараз. Оскільки ми намагаємось будувати нову країну, нам дуже важливо єднання. І єднання не на словах, а справжнє, усвідомлене. І саме для цього існує необхідність проведення таких просвітницьких заходів. Щоб ці пам’ятні дні стали дійсно днями пам’яті , примирення  та збереження загальнолюдських цінностей, таких як мир, тому що людське життя – священне, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар