У Черкасах відбулася акція на підтримку військовополонених

У Черкасах 4 лютого відбулася акція “Не мовчи, полон — вбиває”. Люди зібралися на площі Богдана Хмельницького. На згадку про теракт в Оленівці, запалили фаєри.

 

Серед присутніх — рідні полонених та загиблих в полоні військових.

 

На площі Богдана Хмельницького зібралися майже сотня людей з плакатами та прапорами. На плакатах — нагадування про полонених, які чекають на повернення. Як розповіла співорганізаторка акції Тетяна Лісова, фаєри запалили на згадку про теракт в Оленівці.

У Черкасах відбулася акція на підтримку військовополонених

 

“Минуло півтора року, як ми пережили теракт в Оленівці і нещодавно до цього ще додалися сумні новини. Але ми маємо триматися разом і привертати увагу всіх до наших проблем”, — додала Тетяна Лісова.

У Черкасах відбулася акція на підтримку військовополонених

Фаєра та молитва українського націоналіста: у Черкасах відбулася акція на підтримку військовополонених

 

На акцію прийшла пані Раїса Дяченко, вона до Черкас переїхала з Маріуполя:

“У мене в полоні член родини. Я сама з Маріуполя, коли на наших хлопців кидали бомби там, ми це все бачили. На них кидали по 80 бомб за вечір. Ми бачили, як на них кидали фосфорні бомби, ми не могли одразу зрозуміти, що то таке, але потім зрозуміли, це страшно дуже. Ми маємо допомагати всі разом виходити на такі акції і підтримувати родини і полонених. Я не розумію, чому Черкаси мовчать, чому так мало приходить людей на такі акції? Ми маємо стати на захист нашої країни, аби наші діти не стали рабами для Росії”.

У Черкасах відбулася акція на підтримку військовополонених
У Черкасах 4 лютого відбулася акція на підтримку військовополонених

Учасники акції вишикувалися вздовж дороги, автомобілі, що проїздили повз сигналили їм. Активісти закликали виходити людей і підтримувати родини полонених та полонених.

Фаєри та молитва українського націоналіста: у Черкасах відбулася акція на підтримку військовополонених
Джерело: Суспільне Черкаси

Залиште коментар