У Черкасах відбувся фінал мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

У Черкасах відбувся фінал мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

У Черкасах відбувся фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Приймав захід Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників. Участь у ньому взяли 22 учні закладів загальної середньої та професійної освіти та 10 студентів вищої освіти, які на попередніх етапах продемонстрували високий рівень володіння літературними вміннями і знань із рідної мови. Загалом же у відбіркових етапах до цього заходу долучилися понад 40 тисяч учнів та студентів Черкащини. Про це інформує прес-служба Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Організатори конкурсу гідно оцінили досягнення творчої молоді та її наставників: усі фіналісти отримали дипломи й цінні подарунки, а вчителі – подяки. Цього ж дня роботи учнів і студентів були відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.

На урочистому відкритті мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка переможців обласного етапу привітав завідувач сектору навчально-методичного забезпечення Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Андрій Паньков.Він зачитав і передав обдарованим черкаським учням вітальний лист від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

До привітань учасників долучилися також заступник начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валентина Ткаченко та ректор інституту Наталія Чепурна. Вони побажали конкурсантам упевненості у власних силах, реалізації творчих задумів і перемог, а педагогам та батькам – сили і натхнення виховувати справжніх інтелектуалів і патріотів нашої держави.

За роки проведення конкурсу у змаганнях взяли участь понад 7 млн. учнів та студентів. Щорічно Конкурс об’єднує талановиту молодь далеко за межами України. Цінним є те, що серед учасників – учні та студенти Великої Британії, Іспанії, Польщі, США, Хорватії, Республіки Корея, Молдови, Грузії, Канади, Італії, Ірану, Німеччини та багатьох інших країн.

dsc_0256_2

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар