У Черкасах вводять нову систему запису до лікаря

У Черкасах вводять нову систему запису до лікаря

Програму вже тестують в медичних закладах міста. Про це повідомляє “ZMI.ck.ua”  з посиланням на повідомлення директора департаменту охорони здоров’я Черкаської міськради Олега Стадника у Facebook.

За його словами, на сьогодні в усіх поліклініках міста заведено та встановлено систему он-лайн запису на прийом до лікаря.

“Апробацію провели, насамперед, для працівників департаменту. Кожен житель Черкас, в дуже близькому майбутньому буде мати свій інтернетний медичний кабінет”, – зазначив Олег Стадник.

Нагадаємо, проект реалізовують в межах програми “Громадський бюджет”. Самі містяни своїм голосуванням забажали мати таку інноваційну послугу.

Як пояснив директор департаменту, система працює просто і доступно. Усі, хто уже зареєстрований в електронній реєстратурі – рухається по спрощеній процедурі, для інших – існує необхідність спершу зареєструватись, а потім здійснити запис.

Ключовими є номер телефону, ідентифікаційний код, номер електронної карти. А потім – вибір лікаря, день та час. Вибір здійснюється по вільних від запису датах та годинах, хвилинах.

Залиште коментар