У Черкасах висаджують європейські види дерев

У Черкасах висаджують європейські види дерев

800 штук нових дерев заплановано висадити у місті цього року. Перевагу віддають загальноприйнятим в Європі видам дерев.  Замість видалених сухостійних та фаутних дерев у Черкасах з’являються нові. Близько 400 штук вже висадили цієї весни, повідомляє region.unn.ua.

 

«По всьому місту зараз висаджують дерева, кущі, оформляють квітники. Зараз вже висаджено близько 400 дерев. Всього на цей рік заплановано висадити 800 штук нових дерев, але частину з них будемо садити вже восени — зараз період, сприятливий для садіння, вже закінчується. Насамперед садимо там, де просять жителі міста або ж на місцях видалених дерев. Найбільша з таких компенсаційних висадок була проведена на вулиці Смілянській», – зазначив начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко.

За словами головного еколога міста, перевагу віддають загальноприйнятим в Європі видам дерев: це шість видів кленів, три види лип, куляста акація. Для парків, скверів, зелених зон — буки, катальпи, платани, дуби звичайний та червоний, хвойні породи. Вздовж вулиць намагаються садити дерева, що не ростуть вище восьми метрів та не потребують обрізки — клени та акації кулястих форм. Також багато висаджують кущів — барбарисів та спірей.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар