Сергій Власенко: Продаж сільськогосподарської землі є злочином проти національної безпеки

Сергій Власенко: Продаж сільськогосподарської землі є злочином проти національної безпеки

«Батьківщина» проводить Всенародний референдум і збирає підписи за продовження мораторію на заборону продажу сільськогосподарської землі. Про це повідомив народний депутат від партії Сергій Власенко на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

«Питання землі сьогодні є питанням номер один. Продаж сільськогосподарської землі в сьогоднішніх умовах є злочином проти національної безпеки. Треба виконати статтю 13 Конституції, яка говорить про те, що земля є надбанням українського народу. Треба піти до людей і запитати у них, чи хочуть вони продавати землю, коли і на яких умовах», – зазначив він.

Натомість, за словами політика, рішенням одного судді за вказівкою Адміністрації Президента зупиняється ініціатива «Батьківщина» про проведення референдуму.

До того ж Сергій Власенко запевнив, що партія збере необхідну кількість підписів для того, щоб продемонструвати президенту, і нагадати, що він живе в парламентсько-президентській країні.

Парламентар  також зазначив, що згідно з соціологічними дослідженнями, від 85 до 90% громадян України проти продажу землі.

«Якби Порошенко був Президентом України, а не президентом корпорації «Roshen», він би за одним своїм підписом провів референдум і запитав думку людей. Ми переконані, що зберемо мільйони підписів, щоб довести і цьому президенту, і цій владі, що українське суспільство вимагає продовження мораторію на продаж землі», – переконаний Сергій Власенко.

Залиште коментар