У Черкасах за першість на спортивному марафоні змагалися чотирилапі

20-21 травня 11 вихованців гуртка «Юний кінолог» ПНЗ Багатопрофільний молодіжний центр ЧМР взяли участь у кінологічному спортивному марафоні — Відкритому чемпіонаті Черкаської області. На протязі двох змагальних днів необхідно було пройти 6 трас, пише Вичерпно.

20 травня на спортивному майданчику обласної Федерації кінологічного спорту в змаганнях з двоборства (кані-крос + смуга перешкод) вдало виступили з собаками  у  категорії міні Сторчеус Анна з біглем Хена (I місце) і Майнич Марина з б/п Жуля (III місце).

DSC_0351

З собаками в категорії максі третій результат у Брильової Галини з н/в Еста.

21 травня в парку Хіміків змагалися на трасах аджиліті.  На трасі «Дебют» всі призові місця завоювали вихованці гуртка:

1. Брильова Галина з н\в Еста;

2. Котолуп Сергій з таксою Діна;

3. Майнич Марина з н/в Багіра.

IMG_1716

На трасах «Прогрес» (аджиліті+джампінг) впевнено перемогла Сторчеус Анна з біглем Хена, яка виконала норматив I спортивного розряду.

На трасах двоборства-іграшки (снукер+гемблерз) спортсмени змагалися з собаками двох ростових категорій (міні та максі). Сторчеус Анна посіла II місце в категорії міні, а Брильова Галина та Кучеренко Вікторія зі шнауцером Квіта посіли I та II місця в категорії максі.