Де у Черкасах проводять випробування будівельної продукції?

Де у Черкасах проводять випробування будівельної продукції?

Черкаським виробникам пропонують широкий спектр лабораторних досліджень будівельних матеріалів, виробів та конструкцій у Випробувальному центрі ДП «Черкасистандартметрологія», пише Діловий регіон. 

Випробувальний центр ДП «Черкасистандартметрологія» акредитований Національним агентством з акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025:200.

Центр має в своєму складі випробувальну лабораторію будівельних матеріалів, виробів та конструкцій. Сфера акредитації випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, виробів та конструкцій налічує понад 70 видів будівельної продукції. Серед них – цегла, блоки стінові, залізобетонні конструкції, вікна та двері з ПВХ профілів, двері металеві вхідні, бетонні розчини, металеві конструкції, щебінь, пісок, плитка тротуарна та інше.

Одним з важливих напрямків випробувань є неруйнівний контроль бетону та залізобетонних конструкцій – можливе проведення випробувань як готових будівель і конструкцій, так і на стадії будівництва нових споруд різного призначення.

Результати випробувань є основою в подальшому для проведення проектних робіт в промисловому та цивільному будівництві, монтажу баштових кранів, авторському нагляду за будівництвом тощо. також тут готові співпрацювати у галузі контролю будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та ґрунтів.

Контакти:

начальник відділу з підтвердження оцінки відповідності продукції та послуг В’ячеслав Борисович Захарченко Тел.: (0472) 36-12-17, 36-12-15

18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 278, к. 702, [email protected]
начальник випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та технологічного обладнання для промисловості Андрій Олександрович Журба

Тел: (0472) 38-44-18, 33-08-34, 33-33-05 (ВЛТОП)
18000, м. Черкаси, вул. Благовісна, 189, [email protected]

Залиште коментар