У Черкасах засудили двох чоловіків, які пограбували та зґвалтували 16-річну дівчину

У Черкасах засудили двох чоловіків, які пограбували та зґвалтували 16-річну дівчину

Встановлено, що один із злочинців із застосуванням фізичного насильства та погроз зґвалтував 16-річну черкащанку. Після скоєння злочину чоловіки забрали у потерпілої мобільний телефон і зникли в невідомому напрямку.

Про це інформує прес-служба Черкаської місцевої прокуратури.

У ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено особи зловмисників, яких в подальшому було затримано та взято під варту.

Суд, з’ясував визнав обвинувачених винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно за попередньою змовою групою осіб); ч.3 ст.152 (зґвалтування, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої), ч.2 ст.153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої).

За результатами судового розгляду громадянина 1991 р.н., за скоєння грабежу засуджено до 4,6 років позбавлення волі, а громадянина 1976 р.н., за вчинення крім цього, статевих злочинів відносно неповнолітньої – до 12 років позбавлення волі.

Наразі вирок не вступив в законну силу у зв’язку з перебігом строку на апеляційне оскарження прийнятого рішення.

Залиште коментар