У Черкасах завершується прийом робіт на конкурс творів для дітей «Лоскотон»

У Черкасах завершується прийом робіт на конкурс творів для дітей «Лоскотон»

Департамент освіти та гуманітарної політики спільно з обласною організацією Національної спілки письменників України з 15 лютого 2018 року засновують літературний конкурс творів (книг, збірок) для дітей «Лоскотон». Про це інформують на сайті Черкаської міської ради
Усе задля заохочення професійних і непрофесійних літераторів до написання високохудожніх творів для юних читачів, виховання в них любові до рідної землі, добротворення, справедливості, життєлюбного оптимізму.
Конкурс стартував 15 лютого. Прийом робіт на триватиме до 15 квітня. До 15 травня проводиться громадське обговорення творів-претендентів. Визначення переможця – до 20 травня. Вручення відзнак переможцю приурочується до Міжнародного дня захисту дітей – 1 червня.
До участі в конкурсі допускаються книги, збірки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, які надруковані за останні 3 роки й не відзначені іншими преміями. Мова творів – українська. Один і той же автор може бути переможцем конкурсу лише один раз і прижиттєво.
Право висунення робіт на участь мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань, засоби масової комунікації – за згодою автора.
Кожна з організацій може подати одну чи декілька книг/збірок одного автора.
Організація, яка висуває претендента на участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:
1) офіційне подання про участь у конкурсі того чи іншого претендента, в якому формулюються мотиви висунення і дається коротка характеристика твору;
2) п’ять примірників представленого твору чи творів;
3) протокол або витяг із протоколу зборів про відповідне колективне рішення щодо висунення робіт на участь у конкурсі;
4) рецензії, відгуки чи публікації в пресі, за їх наявності.
Для проведення конкурсу та визначення переможця створюється конкурсна комісія, рішення якої правочинні за наявності двох третин її кількісного складу. Визначення переможця таємним голосуванням. Переможець має набрати 50% плюс один від загального кількісного складу конкурсної комісії.
Переможцю конкурсу вручається Диплом, підписаний міським головою Черкас, головою обласної організації НСПУ та головою конкурсної комісії, а також грошова винагорода.
Твори на конкурс подавати/надсилати за адресою: 18000 м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, тел. 36-00-06, управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики.

Залиште коментар