У Черкасах зросли надходження єдиного соціального внеску

У Черкасах зросли надходження єдиного соціального внеску

Фахівці зазначають, що це пов’язано зі встановленням мінімальної зарплати на рівні не нижче 3200 гривень, інформує портал “Діловий Регіон”.

У Черкасах надходження єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду за січень-квітень 2017 року становлять 434,2 млн. грн, повідомляє region.unn.ua. Це на 43,4% більше, ніж минулого року. Таке зростання дозволить провести осучаснення пенсій черкащанам, зазначають на сайті.

«З введенням з 1 січня 2017 року нового порядку сплати страхових внесків з мінімальних доходів, встановлення мінімальної зарплати на рівні не нижче 3200 гривень, суттєво зросли надходження єдиного соціального внеску. Пенсійний фонд України уже накопичив більше 7 млрд. грн. додаткових понадпланових коштів, а на 1 жовтня поточного року такі додаткові надходження мають зрости до рівня 11 млрд. грн, що дасть можливість Уряду розпочати проанонсовану пенсійну реформу, в першу чергу осучаснити пенсії, призначені в попередніх роках громадянам, які справно сплачували страхові внески і мають достатньо страхового стажу», — зазначив начальник управління ПФУ в м. Черкаси Павло Котик.

Загальна сума нарахованої страхувальниками Черкас зарплати у 1 кварталі 2017 року перевищила 1 424 млн. грн, що майже на 600 млн. грн. (або 57,9%) більше аналогічного періоду минулого року. В результаті надходження ЄСВ за січень-квітень 2017 року склали 434,2 млн. грн, що на 131,4 млн. грн. більше минулорічних. Зростанню надходжень сприяло і те, що кількість застрахованих осіб у березні 2017 року по місту становила 95 880 осіб, що на 10 590 осіб більше аналогічного періоду минулого року.

Прочитайте ще:

Залиште коментар