Виконком прийняв програму розвитку електротранспорту

Виконком прийняв програму розвитку електротранспорту

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету ЧМР під час якого вдруге обговорили проект рішення “Про затвердження програми розвитку міського електротранспорту у м. Черкаси на 2017-2020 роки”. Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.

Доповідати по проекту рішення вийшов директор КП “Черкасиелектротранс” Петро Кучер. Проте члени виконкому, через те, що програма розглядається не вперше перейшли відразу до запитань. Заступник міського голови Ігор Коломоєць висловив незадоволення від роботи директора підприємства та знову підняв питання, щодо запровадження у місті електронного квитка.

На яке Павло Кучер зазначив:

Щоб запровадити умісті електронний квиток, з міського бюджету доведеться витратити приблизно 30 млн грн. Ця сума визначена внаслідок аналізу та моніторингу впровадження електронного квитка у шести містах України. 

Також під час обговорення проекту рішення у членів виконкому виникли питання, щодо порушення графіків руху тролейбусів. На це зреагував начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко та запевнив, що за 2016 рік надійшло не більше 16 скарг громадян міста на графік тролейбусів. 

Насамкінець член виконавчого комітету Олександр Радуцький попросив директора КП “Черкасиелектротранс” розповісти про те, які кроки слід зробити задля запровадження електронного квитка в місті. На що керманич “Черкасиелектротрансу” розповів:

1. Зробити систему сповіщення в тролейбусах

2. Організувати диспетчерську, щоб мати облік транспортної роботи. Вона буде знаходитися чи то на території “Черкасиелектротрансу” чи то, там де захоче замовник, тобто місцева влада;

3. Електронний квиток.

На все це потрібно до 30 млн грн, – зазначає Петро Кучер.

 У підсумку члени виконавчого комітету затвердили проект рішення “Про програму розвитку міського електротранспорту у м. Черкаси на 2017-2020 роки”.

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар