У Черкасах депутатська комісія ухвалила компромісне рішення по бюджету

У Черкасах депутатська комісія ухвалила компромісне рішення по бюджету

Міжбюджетні трансферти у Черкасах розблокували. Усі інші бюджетні видатки – поки під питанням. Такий результат сьогоднішнього засідання бюджетної комісії Черкаської міської ради, яке провів голова комісії Юрій Тренкін.

Засідання проходило у рамках підготовки змін до бюджету за підсумками 9 місяців, які планується винести на розгляд найближчої сесії. Це необхідно зробити для того, щоб розблокувати бюджетні процеси, призупинені у Черкасах рішенням суду за поданням Олександра Радуцького.

Засідання проходило за участю представників різних політичних сил і зі жвавими дискусіями. У директора департаменту фінансової політики Наталії Джуган та представників БПП були зауваження щодо проекту змін до бюджету, ухваленого вчора на засіданні виконавчого комітету. Адже в проекті бюджету є дефіцит дохідної частини у понад 200 мільйонів. Тому, на їхню думку, необхідно, щоб кожен департамент скоротив видатки, залишивши тільки найнеобхідніше.

Присутній на засіданні директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник наголосив, що, якщо не ухвалити цих змін до бюджету, малюки з малозабезпечених сімей залишаться без продуктів молочної кухні, а хворі у лікарнях – без харчування. А директор КП «ЧЕЛУАШ» повідомив, що його підприємство залишиться без коштів на прибирання міста взимку. За словами Олексія Мельника, вже зараз через рішення суду, яке заблокувало бюджет, техніка його підприємства залишилась без пального.
Зрештою, члени бюджетної комісії ухвалили компромісне рішення: підтримати рішення виконавчого комітету по бюджету в частині міжбюджетних трансфертів та переглянути загальний бюджет та бюджет розвитку, а керівникам департаментів на завтра на 11.00 надати пропозиції щодо змін до бюджету.

– Я радий, що нам вдалося розблокувати субвенції з державного та обласного бюджету. Тепер жителі нашого міста отримають субсидії, сім`ї загиблих в АТО – компенсаційні виплати, воїни ОУН-УПА та переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад – отримають стипендії. Сподіваюся, що здоровий глузд у представників депутатського корпусу таки переможе, і зрештою вдасться ухвалити рішення, яке розблокує усі бюджетні виплати. Адже ціле місто не має бути заручником чиїхось політичних амбіцій, – прокоментував голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

Залиште коментар