у Черкасах до Міжнародного дня захисту дітей підготували насичену програму

у Черкасах до Міжнародного дня захисту дітей підготували насичену програму

Інтерактивні конкурси, веселі ігри, корисні майстер-класи та пізнавальні екскурсії: у Черкасах до Міжнародного дня захисту дітей підготували насичену програму. Одночасно на кількох локаціях у місті провели різноманітні активності, аби найменші жителі Черкас відволіклися від жахів війни та набралися хороших вражень. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Заходи для дітей цього дня відвідали міський голова Анатолій Бондаренко, його заступниця Анастасія Чубіна та депутат міської ради Араік Мкртчян.

– Навіть у найтемніші часи ми прагнемо, аби наші дітки переживали світлі й теплі миті. Вони – заслуговують на все найкраще, що є в цьому житті, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Низький уклін відважним Збройним силам України за можливість порадувати дітей. Ми зробимо все для того, щоб у нашої малечі було щасливе та безпечне дитинство.

– Усі дітки мають право на безтурботне дитинство, на моменти радості, дива й усмішки, – зауважила Анастасія Чубіна. – Вони є нашим найціннішим надбанням та майбутнім. Саме через це важливо створювати для них особливі моменти, які наповнюють їхні серця радістю та любов’ю. Нехай кожна дитина знає, що її щастя й добробут є нашим найвищим пріоритетом, і ми завжди прагнемо подарувати їм ті незабутні моменти, які назавжди запам’ятаються у їхній пам’яті.

У парк «Перемоги» запросили близько 80 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із патронатних родин. Понад годину їх розважали аніматори, які пропонували юним відвідувачам веселі та рухливі ігри.

У розважальній формі з дітьми попрацювали й ювенальні поліцейські. Шкільні офіцери потурбувались про безпеку дітей перед літніми канікулами: нагадали їм про правила дорожнього руху, поведінки на воді, розповіли, як убезпечити себе під час велосипедних прогулянок та їзди на самокатах. Усі охочі діти змогли посидіти в службовому автомобілі та відчути себе справжніми патрульними.

Далі ж дітей запросили на ексурсую до Черкаського міського зоологічного парку «Roshen».

Свято для дітей у парку організувала Служба в справах дітей разом із департаментом освіти та гуманітарної політики.

Цього дня категорійних діток запросили до кінотеатру «Україна», де вони переглянули стрічку «Русалонька» та на показ анімаційного фільму за мотивами Лесі Українки «Мавка. Лісова пісня» в «Multiplex».

Свої двері для дітей цього дня відкрив і Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. У ньому юні черкасці змогли відвідати зоологічний музей, а на одній із кафедр – під пильним наглядом викладачів провели кілька цікавих експериментів.

На майданчику поруч із «Палацом молоді» провели захід «Кольорове літо». На відвідувачів, серед яких учні початкових класів, чекали п’ять змістовних локацій. Це – показові виступи вихованців танцювальної студії «ІМПУЛЬС+», виступ кінологів Національної гвардії зі своїми чотирилапими службовцями, літературна зустріч з черкаською дитячою письменницею Анна Григорович, рухливі вікторини та ігри з аніматорами, шоу мильних бульбашок. Насамкінець влаштували битву фарбами холі.

Залиште коментар