У Черкасах комунальники розпочали заміну мережі водопостачання

У Черкасах комунальники розпочали заміну мережі водопостачання

Через аварійність мережі водопостачання по вул. Чигиринській працівники водоканалу неодноразово вимушені були ліквідовувати пориви. Критичний стан трубопроводу обумовлений тривалим терміном експлуатації, адже збудований він ще у 60-х роках минулого століття. У зв’язку з цим було прийнято рішення щодо реконструкції зношеної ділянки. Про це повідомляє прес-служба КП «Черкасиводоканал».

На замовлення підприємства розроблено робочий проект «Реконструкція водопровідної мережі по вул. Чигиринській від вул. Пацаєва до залізничного переїзду в м. Черкаси». За допомогою системи «Prozzoro» були проведені відкритті торги на виконання робіт. Загальна вартість склала майже 9 млн. грн.

На сьогоднішній день роботи підрядною фірмою, яка запропонувала найнижчу ціну, вже розпочато. Прокладено перші 300 метрів водопровідної поліетиленової труби, із запланованих 1200 метрів. Матеріали використовуються українського виробника. За якістю виконаних робіт та їх відповідністю до ДСТУ пильно слідкують фахівці «Черкасиводоканалу».

Під час виконання реконструкції, черкащани не відчують жодних незручностей з водопостачанням

Залиште коментар