У Черкасах мами з малюками займаються бебі-фітнесом (ВІДЕО)

У Черкасах мами з малюками займаються бебі-фітнесом (ВІДЕО)

Бебі-Фітнес для молодих мам створили у Черкасах. Тренування жінки відвідують разом зі своєю малечею. Проте спортом дітлахи займаються лише за власної згоди. У разі небажання – граються поруч у залі, поки мама виконує вправи. Жінкам такі заняття до вподоби: адже і дитина поруч, і не потрібно шукати няньку. Про це повідомляє “5 канал”.

Людмила з однорічною дочкою займаються спортом разом уже два тижні. Під час тренувань мати не спускає з рук дитину. А вже вдома Каміла повторює рухи.

“Я мама трьох дітей, після третіх пологів потрібно привести себе в порядок. Поки нічого складно не давалося, одне помітила я, що коли приходимо додому – вона ввечері бабусі показує вправи, які робила мама, лежачи там, ніжки задирає”, – ділиться жінка.

“Дітки у нас використовуються, як гантельки, ми їх садимо на шию, на спину, поки вони такі крихти маленькі, поки ще не ходять. На підлозі ми з ними, в більшій частині партерна гімнастика, на карематах, з м’ячиками. Мами – дзеркало, через яке дитина приймає цей світ”, – пояснює тренерка Олена Котінова.

Тренування тривають 45 хвилин.

“Дітки задоволені, мами задоволені, це взагалі здорово, коли навіть з такого маленького віку привчаєш дитину до здорового способу життя, до занять спортом, тобто у дитини навіть на підсвідомому рівні відкладається те, що потрібно займатися, а коли це удвох з мамою – це ще і веселіше”, – каже організаторка Наталія Король.

Якщо дитина не хоче виконувати вправи – її не змушують. Вона грається поруч у залі, де мама тренується.

Такі заняття в Черкасах набирають популярності, організатори планують невдовзі відкрити і вечірні групи.

Залиште коментар