У Черкасах можна безкоштовно замовити ліки поштою онлайн

У Черкасах можна безкоштовно замовити ліки поштою онлайн

Національний оператор «Укрпошта» разом з Сервісом Liki24.com (https://liki24.com/) запускають безкоштовну доставку ліків в регіони України на період карантину. Про це з посиланням на повідомлення Міністра інфраструктури України Владислава Криклія інформують у департаменті охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради.

Послуга з доставки нині доступна в усіх населених пунктах. У Києві та в обласних центрах, де аптеки більш доступні, діятиме спеціальний тариф – 35 гривень, у будь-які інші міста та села – безкоштовно.

Таке партнерство стало можливим після прийняття відповідної постанови Уряду про можливість для поштових операторів доставляти ліки в період карантину.

Сервіс працює із більш ніж 5600 аптеками в усій Україні. Тут надають інформацію про наявність, ціни на 55 тисяч аптечних товарів та допомагаємо користувачам отримати їх за оптимальною вартістю, збираючи медикаменти для відправлень з різних аптек.

Послуги безкоштовної доставки ліків через національного оператора Укрпошта будуть доступні до кінця карантину. При цьому, користувачі зможуть отримувати свої посилки як на відділеннях Укрпошти, так і адресно – до дверей. Терміни доставки відповідають нормам експрес-відправлень.

Замовлення на безкоштовну доставку медикаментів можна оформити на сайті Сервісу Liki24.com. Для цього потрібно знайти потрібні ліки, додати їх до кошику, оформити замовлення, а в способах доставки обрати «Доставка з Укрпошта».

Від 27 березня замовлення з безкоштовною доставкою також можна оформити за номером телефону 068 296 14 52.

Виняток до замовлення складають медикаменти, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання, або входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, а також є сильнодіючими і отруйними лікарськими засобами.

Залиште коментар