На Черкащині продовжують ліквідувати ямковість на дорогах

На Черкащині продовжують ліквідувати ямковість на дорогах

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядні організації продовжують роботи з ліквідації ямковості та деформацій дорожнього покриття на дорогах державного значення.

Роботи з ямкового ремонту на дорогах Черкащини проводяться гарячою асфальтобетонною сумішшю, влаштовується вирівнюючий шар асфальтобетону, а також струменевим методом.

Окрім ямкового ремонту, на автодорогах державного значення проводяться роботи з прибирання сміття та вирубки порослі у смугах відведення, планування узбіччя, очистка водопропускних труб, ремонт бар’єрного огородження, прибирання автопавільйонів громадського транспорту, встановлення нових дорожніх знаків та інші роботи.

Роботи з ліквідації ямковості – це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

Шановні водії, будь ласка, проїжджаючи повз бригади аварійного ремонту, будьте обережні та знижуйте швидкість.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить всіх учасників дорожнього руху бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

Про це повідомила пресслужба САД у Черкаській області

Залиште коментар