У Черкасах на дитячому майданчику чоловік напав на дитину

У Черкасах на дитячому майданчику чоловік напав на дитину

5 квітня, близько 8 години вечора на дитячому майданчику біля школи № 15, в районі будинків Добровольського 8 і Добровольського  10-річного хлопчика напав дорослий чоловік. Про це повідомила мати хлопця Наталія Данильченко у “Фейсбук“.

“Після тренування в спортивній секції мій син з товаришем поверталися додому через дитячий майданчик. Вирішили прокататися на дитячій гойдалці. В цей час майданчик був пустий, лише одна сімейна пара знаходилась поряд з дитиною 3-4 років і дитиною в дитячому візочку. Чоловік був нетверезий.

Син, закрутившись в гойдалці, голосно крикнув. Після цього невідомий чоловік (який був неподалік зі своєю сім’єю ) з пляшкою пива підбіг до мого сина і зі словами: «Ти розбудив мою дитину! Що, дорослий зовсім?» почав лупцювати мого сина прямо в гойдалці. Ним було скоєно 1 удар ногою в напрямку живота (син закрив живіт від удару ногою і удар потрапив у ліву ногу), потім почав трясти з силою мого сина і 3 рази (!!!) кулаком ударив плачучу дитину в щелепу!!!!

Після цього випадку ця сім’я зникла у напрямку ветеринарної клініки «Панда».

Нанесені удари було оглянуто і зафіксовано у лікарні. З приводу нанесення тілесних ушкоджень нами було написано заяву у поліцію. Слідство буде проводитись! Однак, я дуже прошу усіх поширити мій заклик! Хто проживає у цьому районі, відгукніться! Можливо ви впізнаєте по характеристикам цю сім’ю! Оскільки подібний жах трапився з моїм сином, а сьогодні чи завтра ця тварина може подібне скоїти з іншою дитиною! Наші діти будуть завжди в небезпеці, поки ми, дорослі, будемо байдуже відноситися до чужого горя!

Опізнавальні риси. Чоловік: невисокий, з маленькою світлою борідкою (хоч її можна збрити). Дуже невихований і легко входить в конфлікти. 2 дітей: одна дитинка зовсім маленька і ще хлопчик 3-4 років. Дитячий візочок темно-бежевого кольору або коричневого з яскравою товстою смугою вздовж, оранжевого кольору”, – написала Наталія Данильченко.

Жінка просить тих, хто впізнає цьгого чоловіка, зателефонувати їй за номерами телефону: 097-340-2520 або 063-581-6900.

Залиште коментар