У Черкасах на Митниці створили зелену зону замість смітника (фото)

У Черкасах на Митниці створили зелену зону замість смітника (фото)

У Черкасах у мікрорайоні Митниця поблизу будинку 69 по вулиці Героїв Дніпра створили новий сквер. На толоку місцевих жителів та усіх небайдужих покликав депутат Черкаської міськради, який опікується цим округом, “батьківщинівець” Юрій Тренкін.

“Раніше несвідомі громадяни постійно перетворювали цю територію на стихійне сміттєзвалище. Приємно, що тепер тут буде справжня зелена оаза”, – зазначив Юрій Тренкін.

Учасники толоки поприбирали навколишню територію та висадили дерева. До “дня довкілля” долучилися мешканці навколишніх будинків, “батьківщинівці”, депутати, комунальники та особисто міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Сподіваюся, що громада зрозуміє, що не варто більше захаращувати тут місцевість. Навпаки, тут буде приємно гуляти і проводити вільний час. Загалом за останній тиждень по місту комунальниками було прибрано близько 100 стихійних сміттєзвалищ!”, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Такі дні благоустрою на Митниці за ініціативи Юрія Тренкіна проводять регулярно. Під час цього заходу в учасників виникла нова ідея – заквітчати мікрорайон.

Залиште коментар