Порушників правил карантину у Черкасах “б’ють” адмінпротоколами

Порушників правил карантину у Черкасах “б’ють” адмінпротоколами

У Черкасах на порушників карантину складають адмінпротоколи.

Карантин для запобігання розповсюдження коронавірусу у Черкасах запровадили 12 березня, а вже з 16 березня карантинні заходи посилили. Зокрема, на території столиці області заборонено всю торгівлю, окрім аптек, продуктових магазинів, заправок.

Як повідомив офіційний сайт Черкаської міськради, за дотриманням умов карантину у обласному центрі слідкують Управління інспектування Черкаської міської ради, Патрульна поліція Черкаської області та Черкаський відділ поліції ГУНП в Черкаській області.

Спільними зусиллями вони провели перевірки, в результаті яких поліцією було складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 44(3) “Порушення правил щодо карантину людей”.

Протоколи були складені на наступних суб‘єктів торгівлі:
– мережу “Епіцентр”;
– власника магазину будівельних матеріалів за адресою бульв. Шевченка, 135;
– 2 протоколи на продавців квітів в павільйоні по вул. Симоненка;
– продавчиню саджанців біля ринку “Фермерський”;
– підприємця, який здійснював діяльність з ремонту ювелірних виробів навпроти центрального ринку;
– 2 протоколи на підприємців на Центральному ринку, які здійснювали продаж посадкового матеріалу.

«В умовах пандемії несанкціонована торгівля стає невиправданим ризиком, ставить під загрозу життя і здоров‘я громадян. Разом з правоохоронцями ми і надалі будемо суворо присікати всі порушення режиму карантину. Закликаємо кожного проявити свідому позицію, та не ставити власні інтереси вище за суспільне благо», – зазначає начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць.

Нагадаємо, у Черкасах діє оперативний штаб із протидії розповсюдженню коронавірусу, який створив міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар