У Черкасах на станції юних техніків конструюватимуть роботів

У Черкасах на станції юних техніків конструюватимуть роботів

13 наборів робототехніки закупили для вихованців міської станції юних техніків, що розташована на провулку Черкаському, 12а. Їх придбали вперше за всі роки незалежної України бюджетним коштом. Навчальне обладнання вартує майже 80 тисяч гривень, повідомляють у Черкаській міській раді.

Використовуватимуть робототехніку вихованці гуртка радіоелектронного конструювання. Нині тут займається 36 дітей, загалом же заклад відвідує понад 535 дітей.

Станція юних техніків, за словами директора Анатолія Кошового, нині посідає четверте рейтингове місце серед 16 подібних закладів на Черкащині. Зараз готуються до обласного конкурсу «Люби і знай свій рідний край». Навесні планують ще й взяти участь у Всеукраїнських змаганнях із радіоелектронного конструювання, які проходитимуть у Рівному. У березні на базі нашого позашкільного закладу проводитимуть обласні змагання Автотраса.

– Це обладнання для нас було вкрай необхідним, – розповідає він. – Впевнений, що тепер ми зможемо долучатися до більш широкого кола змагань і до нас прийде ще більше діток.

Залиште коментар