У Черкасах нагородили військових, учасників Ігор нескорених та волонтерів (фото, відео)

У Черкасах нагородили військових, учасників Ігор нескорених та волонтерів (фото, відео)

З нагоди Дня збройних сил України у Черкасах відзначили військових, учасників Ігор нескорених та волонтерів. Урочиста церемонія відбулася у Черкаській міській раді.

– Коли перед Україною постала загроза сепаратизму і поневолення сусідньою державою, тисячі жителів нашого міста стали на захист рідної Батьківщини. Сотні з них і зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу та незалежність. Впевнений, що Україна переможе і відвоює українську землю. Проте шлях до перемоги досить довгий і кривавий, бо це – війна, яка приносить горе, розруху і людські втрати.
28 жителів нашого міста поклали свої голови за наше майбутнє. У 2015-2017 роках Черкаською міською радою пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» І ступеня (посмертно) нагороджено 25 жителів Черкас, які загинули за Україну протягом 2014-2017 років, 23-м із них присвоєно почесне звання «Почесний громадянин міста Черкаси».
18 жовтня нинішнього року Черкаською міською радою прийнято відповідні рішення щодо присвоєння звання Почесний громадянин міста Черкаси (посмертно) ще 4-м військовослужбовцям. Схилімо голови та пом’янімо наших загиблих земляків хвилиною мовчання, – зазначив на початку заходу заступник міського голови Ігор Волошин.

Після хвилини мовчання розпочалася церемонія нагородження. Участь у ній взяли також заступник міського голови Ігор Коломоєць та секретар міської ради Ярослав Нищик.

До Дня збройних сил України у Черкасах нагородили військовослужбовців і волонтерів.

Опубліковано ПроГоловне Четвер, 6 грудня 2018 р.

Відзнаки «Почесний громадянин міста Черкаси» вручили:
– Наталії Кравченко – дружині загиблого бійця Олександра Качура;
– Ользі Дорошенко – тітці загиблого воїна Олександра Шаповала;
– Сиротенко Любові – матері героя Сергія Сиротенка;
– Анжелі Немцовій – дружині Геннадія Немцова.

Пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» нагородили учасників Ігор нескорених: Дениса Фіщука, Артема Лукашука, Віталія Степаненка, Олега Толмачова, Вадима Мазніченка.
Нагрудним знаком «За мужність і героїзм» нагородили військових Ярослава Горбика, Миколу Здора, Григорія Іващенка, Володимира Мамалигу, Олега Пухайла, Віталія Олійника, Олега Зінчука, Олега Андрущенка, Сергія Лисенка, Сергія Одновола.
Цінними подарунками міського голови – годинниками нагородили військових Миколу Прудька, Ігоря Синявського, Вадима Дугаренка. Подяки міського голови за активну громадянську позицію вручили Олегу Гресю, а також волонтерам Олегу Сауху і колективу Черкаської БО ЛЖВ «Від серця до серця».

Залиште коментар