У Черкасах напали на офіс Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

У Черкасах напали на офіс Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Вчора, 7 жовтня, на офіс «швидкої» напали. Про це повідомляє прес-служба КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Під кінець робочого дня на прийом до керівництва КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» прийшли чоловік та жінка. Зайшовши до кабінету директора, чоловік почав вимагати, щоб директор змусив одного з водіїв автівки «швидкої» визнати вину в ДТП, яка «ніби» відбулась 6 жовтня між каретою «швидкої» та приватним авто цього чоловіка. Це потрібно для того, щоб в подальшому оформити страхування на ремонт авто даного громадянина.

На так звану «ДТП», яка нібито сталася минулого дня, було викликано патрульну поліцію і, діючи відповідно до закону, поліцейські склали протокол, не виявивши ніяких видимих пошкоджень на автомобілі «швидкої». Відповідно, цією справою зараз займається поліція.

Тож директор Центру відповів чоловіку, що водій «швидкої» заперечує свою причетність до дорожньо-транспортної пригоди, тому це питання буде вирішуватись тільки в законодавчому полі. Якщо за законодавством України буде встановлено і доведено, що водій винен, він понесе покарання. На таку відповідь чоловік відреагував неадекватно, він почав кричати та, вживаючи нецензурну лайку, вдарив ногою і розламав двері кабінету. Іншим ударом ноги чоловік зламав багатофункціональний пристрій (принтер). Таким чином, вчинивши хуліганські дії, чоловік завдав збитків Цетру на 15-20 тисяч гривень.

Негайно було викликано працівників поліції, які зафіксували ці хуліганські дії. Справу передали до Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Залиште коментар