У Черкасах не підвищили тариф на проїзд у тролейбусах

У Черкасах не підвищили тариф на проїзд у тролейбусах

Установити економічно обґрунтований тариф на проїзд в тролейбусах КП “Черкасиелектротранс” у розмірі 4,00 грн. Відповідний проект рішення розглянули під час засідання Черкаського міськвиконкому. Проте члени виконкому не підтримали це питання.

Відповідний проект рішення виконком розглянув за дорученням Черкаської міської ради. Воно покликане економити кошти міського бюджету. Адже обгрунтований тариф вже давно становить 4 гривні, натомість різницю у вартості квитка, яка становить 3 гривні, до цього компенсували з бюджету.

Як пояснив директор тролейбусного підприємства Петро Кучер, якщо до березня не ухвалити таке рішення, то у підприємства через недофінансування виникнуть мільйонні борги.

Секретар міськради Ярослав Нищик висловив припущення, що якщо підвищити вартість проїзду, то люди підуть з тролейбусів на маршрутки.

Натомість заступник міського голови Ігор Волошин заперечив, що тролейбуси не втратять свого пасажира, адже багато містян люблять користуватися саме цим видом транспорту.

Міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, що підняття вартості проїзду до 4 гривень не вирішить фінансові проблеми підприємства “Черкасиелектротранс”, яке все одно потребуватиме дофінансування з бюджету. Проект рішення про виділення додаткових коштів з бюджету на підтримку КП планують розглянути на найближчому засіданні виконкому.

– Спочатку ми повинні оновити рухомий склад тролейбусного парку, придбати нові тролейбуси та автобуси. Це ми плануємо зробити вже у цьому році. А після цього вже можна буде говорити про підвищення вартості проїзду у муніципальному транспорті, – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар